Kasia i Łukasz | Morskie Oko

Co decyduje o tym, że ślub jest wyjątkowy? Na pewno okoliczności. To był jeden z najpiękniejszych ślubów, na których byłem. Nie raz trzeba stawić czoła przeciwnością, aby ostatecznie dopiąć swego.

Dzień przed ślubem, w drodze do Zakopanego, samochód Łukasza odmówił posłuszeństwa. Ale poradził sobie i dotarł.

Morskie Oko. Jak to w górach bywa nieprzewidywalna pogoda potrafi się zmienić w mgnieniu oka. I tak było i w tym dniu.

Prognozy było kiepskie. Od rana mgły i deszcze. W drodze na ceremonie nic nie zapowiadało zmiany warunków. A jednak się udało. Na tą chwilę gdy Kasia i Łukasz przysięgali sobie miłość, mgła podniosła się i odsłoniła piękno gór. Tylko na tą chwilę.

Co napisała para młoda?Nasz ślub miał być inny. Ceremonia w plenerze ! Decyzja podjęta. Morskie Oko !!! Wykonalne ? Owszem! Z takiej ceremonii zdjęcia i film muszą być najlepsze !
Takie które gdy się ogląda to czuję się te emocje które towarzyszyły nam w dniu ślubu, jest Magdalena i Tomasz . Wielokrotne oglądanie ich wykonanych prac . Tak to Oni muszą uwiecznić Nasz Wyjątkowy Dzień . I udało się termin wolny, wiec teraz Mamy najlepszą pamiątką ze ślubu ! Mimo wielu przeciwność ten profesjonalizm i ich pozytywne podejście , dostrzegania piękna w deszczu i innych przeciwnościach sprawiły że Mamy zdjęcia jak z bajki . Magia ! Z dumą każdemu chwalimy się albumem i filmem i ten podziw w oczach widzów .
Każdemu kto szuka najlepszego fotografa i kamerzysty Polecamy tylko Madzia i Tomek !!!
Dodatkowo na prezent dla rodziców film z podziękowaniem również był najlepszym wyborem , gdyż pomysły na jego realizację i wykonanie sprawiły że łezka się w oku kręci. Pięknie przedstawił to co chcieliśmy przekazać rodzicom .
To był najlepszy wybór ! Polecamy !

… ale zacznijmy od sesji narzeczeńskiej.