Julia i Patryk | LegnicaTomasz Możdżeń to fotograf, którego możemy z pełną świadomością gorąco polecić!

Faktycznie opowiada historie ślubne w emocjonalny sposób jak możemy przeczytać na jego stronie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć które otrzymaliśmy ale też z samej pracy Tomka w dniu ślubu. Ma świadomość, że w tym dniu para młoda jest zestresowana, dużo się dzieje dlatego jest pomocny i ma mnóstwo pomysłów, a zarazem jest niewidzialny na weselu co jest sztuką …

Te wszystkie cechy były widoczne gdy znalazł wydawałoby się ”zwykły drewniany płotek” przy sali weselnej , jednak okazało się , że był on genialnym tłem do naszych zdjęć portretowych jakbyśmy byli w rustykalnej wiosce. To pokazuje jak dobry w tym co robi jest Tomek i widzieliśmy, że fotografia to nie tylko jego praca ale też duża pasja i ma to odzwierciedlenie w każdym zdjęciu. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i było ich więcej niż się umawialiśmy.

Nasi znajomi , goście weselni również byli zachwyceni zdjęciami i wiele razy nam o tym mówili. Uchwycił wszystkie ważne momenty i był wszędzie gdzie coś się działo i było warte uwiecznienia. Moglibyśmy pisać jeszcze dużo ale po prostu jeśli szukacie fotografa, który robi to z powołania , ma wiele pomysłów i opowie piękną historię na zdjęciach to bez wahania wybierzcie Tomka !!!