Morskie Oko | Kasia i Łukasz

 

Nasz ślub miał być inny ? Ceremonia w plenerze ! Decyzja podjęta ? Morskie Oko !!! Wykonalne ? Owszem! Z takiej ceremoni zdjęcia i film muszą być najlepsze !

Takie które gdy się ogląda to czuję się te emocje które towarzyszyły nam w dniu ślubu ? I jest Magdalena i Tomasz . Wielokrotne oglądanie ich wykonanych prac . Tak to Oni muszą uwiecznić Nasz Wyjątkowy Dzień . I udało się termin wolny ? wiec teraz Mamy najlepszą pamiątką ze ślubu ! Mimo wielu przeciwność ten profesjonalizm i ich pozytywne podejście , dostrzegania piękna w deszczu i innych przeciwnościach sprawiły że Mamy zdjęcia jak z bajki . Magia ! Z dumą każdemu chwalimy się albumem i filmem ? i ten podziw w oczach widzów .

Każdemu kto szuka najlepszego fotografa i kamerzysty Polecamy tylko Madzia i Tomek !!!
Dodatkowo na prezent dla rodziców film z podziękowaniem również był najlepszym wyborem , gdyż pomysły na jego realizację i wykonanie sprawiły że łezka się w oku kręci. Pięknie przedstawił to co chcielismy przekazać rodzicom .

To był najlepszy wybór ! Polecamy !

wsep

 

 

 

Nie każdy ślub musi być taki sam. Kasia i Łukasz napisali niesamowitą historię. Nie było łatwo, było dużo przeciwności: samochód, który pierwszy raz odmówił posłuszeństwa, chmury deszczem straszące … ale wszystko udało się i wyszło bajkowo.

Najbliższa rodzina, bajeczne otoczenie, mgła, która ustąpiła akurat na czas ceremonii … włączamy muzykę i przenosimy się w Tatry …

Kwiaty: www.facebook.com/Kwiaciarnia.arkadia

 

 

 

 

 

 

Kasia Łukasz (8)-2

blog (1)

1

4567blog (4)Kasia Łukasz (65)Kasia Łukasz (74)9
Kasia Łukasz (99)


12