Masthead header

Zdjęcie wyróżnione przez SFŚ

 

Moje zdjęcie zostało wyróżnione przez grupę „Sztuka Fotografii Ślubnej”, której celem jest „docenianie tych najlepszych, którzy swoją fotografią inspirują i kreują współczesne trendy.”

LINK

Dziękuję! :-)

Wyróżnienie przez WeddongUnposed

Moje zdjęcie zostało  wyróżnione przez grupę Wedding Unposed, promującą reportaż, który zawsze stawia opowieść o człowieku za swój najwyższy cel.

Jest mi bardzo miło i już nie mogę się doczekać sezonu 2017 :-)

KLIKNIJ LINK

Nie ma dróg na skróty | warsztaty z Mark Pacura

Przed każdym ślubem mówię sobie, że to będzie najlepszy materiał w życiu. Czasem fotografuję na 2 ślubach, dzień po dniu – ciężko tutaj o różnicę w jakości. Często bardzo długo przeglądam swoje materiału i zastanawiam się co jeszcze mogę poprawić. Jednak najbardziej efektywnym sposobem na rozwój, jest nauka od najlepszych. Ostatnio odwiedziłem Zakopane by uczyć się od Marka Pacury – genialnego międzynarodowego fotografa (http://markpacura.co.uk).

Chcę być dla Was coraz lepszym fotografem, od dziś swoje fotografię będę doprawią szczyptą międzynarodowego stylu :)

 

1234

 

5

Morskie Oko | Kasia i Łukasz

wsep

 

Nie każdy ślub musi być taki sam. Kasia i Łukasz napisali niesamowitą historię. Nie było łatwo, było dużo przeciwności: samochód, który pierwszy raz odmówił posłuszeństwa, chmury deszczem straszące … ale wszystko udało się i wyszło bajkowo.

Najbliższa rodzina, bajeczne otoczenie, mgła, która ustąpiła akurat na czas ceremonii … włączamy muzykę i przenosimy się w Tatry …

Kwiaty: www.facebook.com/Kwiaciarnia.arkadia

 

 

 

 

 

Kasia Łukasz (8)-2

blog (1)

1

4567blog (4)Kasia Łukasz (65)Kasia Łukasz (74)9
Kasia Łukasz (99)


12